€,,,n Grup H€,,,p$!c! K!zlar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

€,,,n Grup H€,,,p$!c! K!zlar

Grup Hepsi sitesi olucak forumlar FORUM Forum Hakkında Gelişmeler Duyurular Şikayet&İstek&Öneri Froum Yardımı Deneme Tahtası Çöplük Misafirlere Özel GRUP HEPSİ Grup Hepsi Grup Hepsi Resimler Grup Hepsi Haberler Walpaper İmza Ve Avatarlar İmza

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Grup Hepsi Akort Dergisi Röpostajı

2 posters
YazarMesaj
sHekEr-YosHy[m]
Yaseminci Admin
Yaseminci Admin
sHekEr-YosHy[m]

Rep :
Grup Hepsi Akort Dergisi Röpostajı Left_bar_bleue999 / 100999 / 100Grup Hepsi Akort Dergisi Röpostajı Right_bar_bleue

Grup Hepsi Akort Dergisi Röpostajı Empty
MesajKonu: Grup Hepsi Akort Dergisi Röpostajı   Grup Hepsi Akort Dergisi Röpostajı Icon_minipostedC.tesi Ağus. 23, 2008 7:42 pm

ELASTİK BİR İMAJIMIZ VAR BİZ HERŞEYİ BAŞARABİLİRİZ..

Akort dergisine konuşan yasemin gülçin eren ve cemre yani hepsi üyeleri kendilerini çalışkan karıncalara benzetiyor ve başarıyı da bu nedenle kaçınılmaz olarak görüyorlar. Son albümleri ‘şaka’da çocukluklarından bu yana severek dinledikleri şarkıları cover’layan grup , ” başarı basamaklarını emin adımlarla çıkıyoruz ” diyor.

2005 yılında iyi bir çıkışla ilk albümünüz yayınlanmıştı.geçen bu 3 yıl neler kattı size ?

gülçin: her insan için 3 yıl çok eğitici niteliktedir.bence çok olgunluk getirmenin yanında olgunluktan götürüsü de olan bir iş yapıyoruz.
yasemin: müzikal anlamda çok şey öğrendik.ve zaman çok hızlı geçiyor.
eren: dizide oynamış olmanın bize getirdiği çok şey var.artık şarkıalrı söylerken daha çok yüz yüz ifadelerimize,mimiklerimize dikkat ediyoruz..

ETRAFIMIZA DUVAR ÖRDÜK.

Son yıllarda ne gibi değişimler oldu hayatınızda ?

gülçin: eskisi gibi yalnızlık kavramı hayatımızda değil.hayatımızın büyük bir kısmını kamera karşısında geçiyor,insan biraz da kendisine saygısını yitiriyor,bana özel ve kimsenin bilmediği hareketlerimin cümlelerimin bakışlarım vücudum fotoğraflarım yüzüm kalsın istiyorum.
yasemin: biz yine olduğumuz gibiyiz ama sanırım etrafa duvar koyduk.
eren: çok fazla çalışıyoruz.karşılıksız olarak bizi seven çok insan var.

Bu süre içinde gençlerin ve çocukların sevgilisi oldunuz.Nasıl oldu bu ?

cemre: biz kendimizi çalışkan karıncalara benzetiyoruz.bu da başarıyı getiriyor.
gülçin: bence 4 konservatuarlı kız olmamız hiperaktif ve pozitif enerji.ayrıca hepsi’nin çok elastik bir imajı var.her yerde her şekilde olmayı başarabilir.

Kendinizi Geliştirmek adına neler yapıyorsunuz?

cemre: her gün yeni şeyler öğrenmeyi,basını takip etmeyi,çıkan her müziği dinlemeyi görev edindim.
gülçin: kitap okumayı çok seviyorum.sağlıkla ilgili çok şey okuyorum.hayat persfektini etkilicek kitaplar okuyorum küçüklüğümden beri ve reiki yapıyorum.şan dersi alıyoruz,her türden müziği dinlemeye çalışıyoruz.
yasemin: her şeyi takip ediyoruz.kendimizi aşmaya çalışıyoruz.
eren: çok iyi bir dinleyiciyimdir.her şeyi dinleyip kaydederim.

Çok küçük yaşlarda müzik dünyasına girmenin avantajları ve dezavantajları var mı ?

cemre: çok küçük yaştan beri beraberiz ve ailem yıllardır müziğin içinde..karşılaşacağımız zorlukları biliyorduk.bu bizim büyük bir avantajımız oldu.
yasemin: büyük bir yük.çok güzel ama bence büyük bir yük.
eren: dezavantajı yok bence.ama kişiliğini kaybetmediğin sürece.avantajları ise tecrübe kazanmak ve genç yaşta bol bol insan tanımak.

AKSU LOKUM GİBİ

Sezen aksu ile çalışmak neler hissettirdi size ?

cemre: o bizim için apayrı yeri olan bir insan her şeyi aşmış biri.bize çok şey öğretti.
gülçin: sezen aksu bambaşka büyüklükte bir insanberaber turne yaptığımıza inanamıyorum.
yasemin: lokum gibi bir insan.bizim için gurur verici.
eren: bizi çok mutlu eden bir çalışmaydı.sezen hanımdan çok şey öğrendik..

VOLTRAN GİBİYİZ AYRILMAMIZ ZOR

Dünyada da örneklerini görüyoruz,vokal gruplar belli bir süre sonra solo çalışmalar yapmaya başlıyor..

gülçin: bundan daha doğal ne olabilir ki? grup olarak şarkı söylemek yani bir projedeçizgiyi oluşturan bir nokta olabilmek çok farklı boyutta mutluluklar getirir.herkesin ortak istediğini yaparız,güzel bir paylaşım,eğlenceli bir aile…ama her parmak bir elde durduğu gibi tek başına da bir parmaktırve farklı boyları ve farklı kişilikleri yetenekleri idealleri yorumları fikirleri vardır.bence benim bir arkadaşım bir sinema filmi çekse ben mutlu olurum.ben de bir gün tek şarkı söylemek istesem arkamda duracaklarını biliyorum.hala da hepsi olarak…biz birbirimizi seven ve destekleyen dostlarız ‘ayrılmayız’.
eren:bizi grup olarak sevdiler ve benimsediler.biz de bu voltranı bozmak istemiyoruz.ve bu işi kalabalık yapmak çok eğlenceli.yalnız olmak bu kadar keyifli olmazdı..

YENİDEN TURNE YAPABİLİRİZ.

Geçtiğimiz iki yıl içinde sezen aksu ve kenan doğulu ile birlikte turne programlarınız olmuştu.hayranlarınız bu turnelerden büyük keyif aldı.tekrar buna benzer bir proje var mı ?

cemre: ilk albümde sezen aksu ikinci albümde kenan doğulu ile turne yaptık.türkiyenin en önemli iki insanıyla yollarımızın keşiseceğini biliyoruz.neden olmasın zamanın ne göstereceği belli olmaz.biz de çok keyif almıştık
https://grup-hepsici-yiz.yetkin-forum.com
GülçiN-Koliq
Gülçinci Admin
Gülçinci Admin
GülçiN-Koliq

Rep :
Grup Hepsi Akort Dergisi Röpostajı Left_bar_bleue999 / 100999 / 100Grup Hepsi Akort Dergisi Röpostajı Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Grup Hepsi Akort Dergisi Röpostajı   Grup Hepsi Akort Dergisi Röpostajı Icon_minipostedC.tesi Ağus. 23, 2008 7:42 pm

SaoL Cnmm
http://www.gruphepsifanclub.net
sHekEr-YosHy[m]
Yaseminci Admin
Yaseminci Admin
sHekEr-YosHy[m]

Rep :

MesajKonu: Geri: Grup Hepsi Akort Dergisi Röpostajı   Grup Hepsi Akort Dergisi Röpostajı Icon_minipostedC.tesi Ağus. 23, 2008 7:49 pm

bişi diil=)
https://grup-hepsici-yiz.yetkin-forum.com

Grup Hepsi Akort Dergisi Röpostajı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Grup Hepsi Eurovision
» Grup Hepsi Tavla
» Hepsi Tatilde(Sabah Gazetesi)