€,,,n Grup H€,,,p$!c! K!zlar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

€,,,n Grup H€,,,p$!c! K!zlar

Grup Hepsi sitesi olucak forumlar FORUM Forum Hakkında Gelişmeler Duyurular Şikayet&İstek&Öneri Froum Yardımı Deneme Tahtası Çöplük Misafirlere Özel GRUP HEPSİ Grup Hepsi Grup Hepsi Resimler Grup Hepsi Haberler Walpaper İmza Ve Avatarlar İmza

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Çocuk Klübü Eren Röportajı

2 posters
YazarMesaj
sHekEr-YosHy[m]
Yaseminci Admin
Yaseminci Admin
sHekEr-YosHy[m]

Rep :
Çocuk Klübü Eren Röportajı Left_bar_bleue999 / 100999 / 100Çocuk Klübü Eren Röportajı Right_bar_bleue

Çocuk Klübü Eren Röportajı Empty
MesajKonu: Çocuk Klübü Eren Röportajı   Çocuk Klübü Eren Röportajı Icon_minipostedC.tesi Ağus. 23, 2008 7:41 pm

Çocuk Kulubü Eren Röportajı

Albüm nasıl gidiyor?
Çok güzel gidiyor.Konserler başladı.Her gittiğimiz konserde,insanların şarkılarımızı söylediğini görüyoruz ve bu çok güzel.Şu anda “Yalnızlığım” dahil ki bu ağır bir parça,bütün şarkılarımıza çocuklar eşlik ediyor.

Bize de çok ilginç mailler geliyor.Beste isminde bir hayranınız s,ze bir mesaj iletmemizi istedi.Onun size verdiği bileklikleri takıyor musunuz?
Çok fazla hayranımız var ve hepsi bize kolyeler,bileklikler gönderiyor ve takıyoruz gerçekten hepsini sırayla.Öpüyoruz onu ;

İlerleyen yıllarda solo albüm yapmayı düşünür müsün?
Ben düşünmüyorum.Tek başına müzik yapan çok fazla sanatçı var.İnsanlar bizi grup olarak seviyorlar; çekici gelen tarafımız bu bence. Tek başına bir iş yapabilirim belki ama Hepsi’yi bırakıp yalnız başıma müzik yapmayı hiç düşünmüyorum.Sahnede tek başına şarkı söylemek bana çekici gelmiyor.

Kardeşin var mı Eren?
Bir kız kardeşim var;Esen.Benden 2,5 yaş küüçük.Ama o benim kardeşim gibi değil,arkadaşım gibi.Aslında çok farklı karakterleriz ama ikimiz de bir yerde buluşuyor ve anlaşıyoruz.

Asla “hayır” diyemeyeceğin şeyler nedir?
Taze sıkılmış portakal suyu.Sörf ve snowboard.

Seni hala heyecanlandıran eski müzisyenler kimler?
Lenny Kravitz ve Sting bir numara benim için.Onların dışında asla sıkılmayacağım müzikse klasik müzik ve cazdır.Klasik müzikle büyüdük okuldan dolayı.Çocukken de evde sadece babamın caz CD’leri vardı.Merak edip onları koyup dinlerdim.En sevdiğim müzik caz şu anda.

Haydi, bizim çocuklar için sihirli sözcük söyle!
Dünyanın neresinden, hangi kültürden,hangi seviyeden olursanız olun kendiniz olun! Bu insanın en büyük hazinesidir
https://grup-hepsici-yiz.yetkin-forum.com
GülçiN-Koliq
Gülçinci Admin
Gülçinci Admin
GülçiN-Koliq

Rep :
Çocuk Klübü Eren Röportajı Left_bar_bleue999 / 100999 / 100Çocuk Klübü Eren Röportajı Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Çocuk Klübü Eren Röportajı   Çocuk Klübü Eren Röportajı Icon_minipostedC.tesi Ağus. 23, 2008 7:43 pm

saol cnm
http://www.gruphepsifanclub.net
sHekEr-YosHy[m]
Yaseminci Admin
Yaseminci Admin
sHekEr-YosHy[m]

Rep :

MesajKonu: Geri: Çocuk Klübü Eren Röportajı   Çocuk Klübü Eren Röportajı Icon_minipostedC.tesi Ağus. 23, 2008 7:49 pm

bişi diil
https://grup-hepsici-yiz.yetkin-forum.com

Çocuk Klübü Eren Röportajı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-